Menu lewe

Wińsko zawsze z Powiatem Wołowskim

Adresownik

Biuro Rzeczy Znalezionych

RODO

Nieodpłatna pomoc prawna

Poprawny CSS!

Valid XHTML 1.0 Transitional

Aktualności

Ogłoszenie o przetargu na sprzedaż nieruchomości gruntowej niezabudowanej

Środa, 04 marzec 2020

Zarząd Powiatu Wołowskiego działając na podstawie art. 38 i 40 ust. 1 pkt 3 ustawy z dnia 21 sierpnia 1997 r.  o gospodarce nieruchomościami (t. j. Dz. U. z 2020 r. poz. 65) art. 32 ust. 2 pkt 3 ustawy z dnia 5 czerwca 1998 r.  o samorządzie powiatowym (Dz. U.  z 2019 r. poz. 511, z późn. zm.) oraz §3 ust. 1, §6 ust. 1 i §16 rozporządzenia Rady Ministrów z dnia 14 września 2004 r. w sprawie sposobu i trybu przeprowadzania przetargów oraz rokowań na zbycie nieruchomości (Dz. U. z 2014 poz. 1490, z późn. zm.), ogłasza przetarg pisemny nieograniczony na sprzedaż nieruchomości gruntowej niezabudowanej stanowiącej własność Powiatu Wołowskiego.



Nieruchomość gruntowa  niezabudowana, położona na peryferiach miasta Wołowa w jego południowej części. Oznaczona  w rejestrze ewidencji gruntów i budynków jako  działka gruntu nr 5/39, AM-47, obręb Wołów – miasto, gm. Wołów, o pow. 1,2321 ha, w granicach której występują grunty orne klasy IVa (RIVa), o pow. 0,8509 ha oraz grunty orne klasy V (RV) o pow. 0,3812 ha, dla której Sąd Rejonowy w Wołowie IV Wydział Ksiąg Wieczystych prowadzi księgę wieczysta nr WR1L/00038997/1.

 

Ogłoszenie o przetargu - sprzedaż działki gruntu nr 5/39, AM-47, obręb Wołów Miasto

 

Formularz ofertowy - załącznik nr 1

zapisz jako pdfwydrukujikona kopertycofnij
© 2009-2010 Powiat Wołowski. All rights reserved
on line: 16
odwiedziny: 11746122

Informacja o finansowaniu projektu